Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Dílna a nářadí > Čelovka

Čelovka

host - xxx.xxx.37.0 (?)
31.12.2016 17:03

Ono to není jen o tom zda regulaci potřebuješ či ne. Mám Led Lenser a pokud jedu na plné kule, tak za chvíly jsem bez elektriky, žere to jak tank, ale svítí to jak když je den. Takže pokud nemáš regulaci a nepotřebuješ tolika světla, regulace se hodí. Jinak ji využívám k práci v zimních měsících každý den a nemohu si vynachválit. Také jsem měl levné šmejdy a nevětší vrchol byl, když po intenzivním používání slábla ledka a já myslel, že mi odchází baterky :) Normálně se ta ledka prostě vysvítila až na 1/3 vákon, takže to po čase nesvítilo jak ze začátku. Takže asi tak s velnýma shitama.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Veď to píšem. Ak nepotrebujem plný výkon pre..., host, 11.1.2017
Ono to není jen o tom zda regulaci potřebuje..., host, 31.12.2016
Jo jo, LED lenser má kvalitní čelovky.  ..., host, 22.11.2016
Led lenser sú predražené čelovky naviac nija..., host, 12.11.2016
Vím, že Led lenser patří mezi dražší značky...., host, 12.11.2016

Čelovka

host - xxx.xxx.52.219 (?)
28.1.2011 19:47, počet návštěv: 44686
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

nemáte tip na čelovku, která vydrží a bude fungovat? díval jsem se na značkové led lenser, petzel atd. ale ty prachy se mě do toho dávat nechtějí - nabídek no name čelovek je poměrně spousta. Tak přemýšlím jestli než jednu kvalitní raději 10 obyč - při počtu "úrazovosti" těchto věcí při práci se to možná vyplatí

Připojit reakci   

Čelovka

host - xxx.xxx.65.231 (?)
28.1.2011 20:22
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Čelovka ve Vašem odkazu je z prodávaných šmejdů o chlup lepší v tom že v ní slušně drží baterie v patroně na 3 kusy AAA. Kontakty žádná sláva, z mnoha led diod často některá nesvítí už na novým kusu. Guma s životností na 2 max 3 roky. Prodával sem je svýho času, znám je. Z cenově ještě dostupných se mi líbíli zpracováním čelovky Energizer, vypínače, guma, plasty v pohodě, na občasné použití vydrží hodně a dlouho.

Vámi zmíněný Led lenser je kvalita bez kompromisu. Ve svítilnách už několik let moje 1, občas hlava nebere kam led diody značka posunula. Spotřeba baterek,  zpracování, zlacený kontakty, voděodolnost, Petzl je kultovní ale Led Lenser lepší. Jak po stránce svítivosti, i zpracováním.A radost si můžete nechat i udělat,  :)    j.c.

Připojit reakci

Čelovka

PedroKV (208) - xxx.xxx.184.232 (?)
28.1.2011 21:33
Tuhle mám, nevím, kolik má diod, teď jsme dostali na vánoce 2 tyhle od známých, ty mají asi diod méně, protože se mi zdá, že svítí o něco míň. Jinak to funguje jak má a nosí se pohodlně. Výhodou je, že jde zapnout různý počet diod a tím šetřit baterku, ev. neoslňovat. Ale používám tuhle věc velmi sporadicky.
Připojit reakci

Čelovka

Chemický Alí (2699) - xxx.xxx.216.160 (?)
28.1.2011 21:58

Pokud byste hledal opravdovou kvalitu, jděte do fenixe, model s polovičním výkonem stojí zhruba polovinu, pokud byste chtěl velmi slušnou neznačkovou svítilnu, pak stojí za zmínku tato lampa, nebo podobný model, podotýkám že poštovné v ČR je v ceně... Platba pomocí pay pal, tedy absolutně bezpečná

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.52.219 (?)
29.1.2011 13:33

díky za názory, holt to prubnu a pořídím si levnější, pokud se neosvědčí tak si nechám dát toho fenixe (krapet levnější než led lenser). na tom dealextreme jsou levné kousky, nechci čekat ale měsíc než to dojde z číny + doufat, že vůbec dojde (balík není ani proti podpisu = kdokoliv ho může u nás stopit - alespoň když jsem si objednával baterku a kabely k foťáku). nicméně na základě první reakce na můj dotaz půjdu do něco dražší led čelovky

bo jsem z ostravy, mám poštovné zdarma a jak jsem psal, jak nesplní svůj účel tak bude mít příbuzenstvo tip na dárek

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.144.81 (?)
12.10.2012 9:51

Zkuste se podívat i na čelovky Zebralight, respektive jejich klony. Mám UF-H2. Hned na začátku jsem ji omylem prohnal pračkou, zapoměl jsem ji v kapse. Přežila program praní na 60 stupňů bez ztráty kytičky :-)

Připojit reakci

Čelovka

PedroKV (208) - xxx.xxx.184.232 (?)
29.1.2011 20:46

Dealextreme.com a priceangels.com můžu potvrdit, že jsou spolehlivé a bezpečné čínské obchody. Poštovné je opravdu zdarma (v ceně zboží). Levnější balíčky (věci tak do 10USD) chodí obyčejnou poštou (do ČR většinou do 5 týdnů), dražší leteckou poštou (do ČR do 3 týdnů).

Je potřeba se podívat na recenze a diskusi k výrobku, někdy jsou to aušusy (prostě čína), jindy dobré věci, které se prodávají i v našich hyprsupr, jen za 2x-10x takovou cenu.

Ovšem dovoluji si důrazně upozornit, že od dubna se bude i za levnější balíčky z Číny platit clo a DPH, mám dojem, že jsem četl že už od 10USD, takže objednávejte zavčasu. Dosud myslím do nějakých 100USD není problém.

EDIT: a ještě jedna věc: počítejte s tím, že u většiny věcí se nevyplatí reklamace, protože poštovné zpět do Číny X krát převýší hodnotu zboží. Lze to vyřešit tak, že se věc nafotí, napíše se, co je špatně a že se nevyplatí posílat zpět a pak doufat, že k tomu přistoupí kladně a buď pošlou novou věc nebo dají kredit na další nákup. Číňani se celkem snaží vycházet zákazníkům vstříc. Ale je potřeba na toto myslet a nějaké dražší věci bych tam neobjednával.

Připojit reakci

Čelovka

30.1.2011 0:43

Já jsem zde v nedávné minulosti pbjednával například 5m vodotěsného LED RGB pásku (30W), bylo to včetně kontroleru, ten jsem nahradil v Čechách koupeným kvalitnějším, Páska sama je bez kompromisů v kvalitě, cena odpovídala 24 procentům v Čechách...

Mě osobně na zmíněném webu překvapilo velké množství skutečně kvalitních výrobků, kouzelné je, že číňané nemají problém je i jedinci prodat za welkoobchodní cenu...

Připojit reakci

Čelovka

Pylorus (199) - xxx.xxx.184.108 (?)
29.1.2011 18:01
Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze Led Lenser za ty prachy stoji. Mam od nej 2 vyrobky - baterku P7 a celovku H7R. Jsou naprosto bombasticke. Vic nema cenu psat, to se musi videt.
Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.7.174 (?)
11.10.2012 12:44

Přesně!! Od té doby co mám za ukrutně velký peníz LED LENSER se můj život změnil. Dokonce jsem změnil pořadí důležitosti :

1) čelovku H7R,

2)kapovací pilu Metabo KGS 254 M 

3) přítelkyně

Když jí rozsvítím, tak svítí ze všech nejvíc a doporučil jsem jí kamarádovi a kolegyni v práci.

Mám jí na práci, na kolo, na čundry, zkušenosti z Číny nemám, takže ostatní nemohu přesněji posoudit.

Ale je fakt skvělá!

Michal K

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.79.181 (?)
1.9.2011 22:12

Ja mozem z vlastnej skusenosti doporucit celovky SPARK. Je to fakt spicka na ktoru sa ani fenix nechyta. LED Lenser zatial nema modely s novymi LED, takze vykon a vydrz je na tom pomerne zla.

SPARK ST6 s LEDkou Cree XM-L nema v sucasnosti konkurenciu. Budete si musiet k tomu dokupit aj Li-ion akumulator 18650 a nabijacku. Ale stoji to za to.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.38.195 (?)
11.10.2012 14:13

Nechci provokovat obhajováním zboží "od Vietnamců", své názory na ně už jsem tu psal několikrát (třeba tady). Spoustu let se věnuji mnoha aktivitám (speleologie, lezení, divoká voda, kolo..), kdy je čelovka důležitým pomocníkem, takže se jich u mě vystřídala spousta - od starých hornických "nifek", přes doma dělané karbidky z nádobek od sprejů a hořákem na helmě až po dnešní halogenky a LEDky, párkrát jsem se také hodně plácl přes kapsu za "značkovou" svítilnu. Momentálně se mi různě ale doma či v autě povalují už jen různě velké LED čelovky z té opravdu nejnižší cenové kategorie. Můžu snad dost kvalifikovaně vyjádřit názor, že hračka za stovku mi udělá téměř stejný užitek, jako ta nejdražší čelovka, co na trhu najdu. Vážně mi někdo chcete tvrdit, že mi ta drahá bude sloužit desetkrát (a vícekrát) déle, více a radostněji? 

Mirek

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.210.85 (?)
11.10.2012 17:49

Já bych nechtěl tvrdit že mi můj Fenix vydrží 8-12x déle než než no name. Ale když ji zapnu je zapnutá, když ji přepnu do jiného režimu tak se přepne je to podobné jako u vrtačky, úhlové brusky, kmitací pilky. Když mi to na daný pokyn udělá to co chci mám z toho radost a nejsem s prominutím nas... že si ta věc dělá něco co jsem nechtěl.strýc Pepin

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.15.88 (?)
11.10.2012 20:34

Kromě těch několika no name čelovek, co mám doma, mám zkušenost s několika desítkami jim podobných v práci. Tam jsme také původně měli poměrně drahé petzovky, ale půjčujeme je klientům a neustále jsme řešili ztráty, náhradu rozbitých a pod. Před několika lety se šéf naštval a dovezl nám jich krabici z místního "vše za padesát" (zbytky z nějaké dárkové akce pivovaru Starobrno - mají to páskách). Vážně nemám pocit, že by ty levné šmejdy nějak selhávaly či jinak zlobily. Jasně, je to levný křehký plast a případný pád na zem, který by kvalitní čelovka asi ustála, je jejich poslední. Ale aspoň nikdo nehořekuje nad ztrátou, protože stály fakt směšně málo. Jsou v nich kvalitní baterie, které se za těch pár let provozu měnily snad jednou...

Mirek

Připojit reakci

Čelovka

11.10.2012 21:58

Možná je is třední cesta - navštívit spolehlivé čínské weby ála dealextreme  , nebo priceangels  a koupit "noname čelovku"  se značkovým čipem a značkovou elektronikou energymanagementu-  člověk se dostane na zlomek ceny značkového zboží, které se liší pouze logem.

Osobně jsem tak nakoupil jak čelovku, tak dvě hermetizované potápěčské lampy, kvalita skvělá, výdrž jako u značkového zboží. Samozřejmě že jsou násobně dražší, než nejlevnější zboží na témže webu.Ale stále zlomkem na ceně značkovky  v Evropě. Kouzelné je, že poštovné je v ceně...

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.15.88 (?)
11.10.2012 22:29

To poštovné z Číny v ceně mě překvapilo už u několika malých objednávek, kdy muselo mnohonásobně přesáhnout cenu koupeného zboží, natož nějakého rabatu. Jak to může fungovat, si neumím představit. Nejdříve jsem si myslel, že třeba má obchodník sklady v Evropě a vybavuje to tady, ale balíčky byly odbavené prokazatelně z Číny. Jestli mají nějaké vládné pobídky na export?

Mirek

Připojit reakci

Čelovka

12.10.2012 1:28

Ano, podobné weby jsou podporovány  čínskou vládou - přesněji čínskou poštou, která je vlastněná státem. Další podobné Weby- chinabuye, dinodirect

Připojit reakci

Čelovka

Beny (125) - xxx.xxx.150.232 (?)
12.10.2012 7:30

Jako střední cestu bych viděl právě výrobce typu Fenix nebo Zebrina (ta má teď, mimochodem, novou špičkovou čelovku s dosvitem, který dříve měly inspekční světlomety). U značkových výrobců (Petzl, Sylva) připlácíte za značku a často je výsledek horší.

Kupování několikaledkových modrých bludiček za 100 kč je vyhazování peněz (často nevydrží ani tři výměny baterií) a stejně si moc neposvítíte. Může to mýt smysl jen pro malé děti, u kterých se předpokládá časté ztrácení...

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.100.9 (?)
21.4.2013 21:46

No, zrovna na Petzla já nedám dopustit. Jako, určitě je dražší, než čínské bludiičky a neznačkově značkové, ale vím, že jsou kvalitně zpracované a hlavně, kdyby se cokoliv podělalo, tak se můžu spolehnout na servis - kterýžto má Petzl opravdu fajn.

Číně se už nějak ze zásady snažím vyhnout, dokud to jde...

Připojit reakci

Čelovka

Beny (125) - xxx.xxx.150.232 (?)
21.4.2013 21:59

Mám od Petzla skoro všecho, co prodával za posledních 20 let, ale v současné době vede jasně Zebrina. Petzl trochu zaostal ve svítivosti a pohoršil se v kvalitě (kde to tak asi vyrábí...). Cena to nedorovná.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.13.171 (?)
28.5.2013 12:17

Já si pořídila čelovku od Nighthsearcher HT200, objednávala jsem na eurolampu. Původně se mi za čelovku nechtělo dávat skoro dva tisíce, ale teď toho nelituju. Spadla jsem s ní už několikrát do vody a jelikož je voděodolná, tak funguje perfektně dál.Nějaké pády taky zažila a taky v pohodě.Beru si ji jak na tůry, kolo i na běhání. A se svítivostí jsem taky spokojená. Není ani nijak těžká, tak akorát

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.30.101 (?)
15.6.2013 14:01

Koukal jsem na ten eurolamp a ten Nightsearcher nevypadá zle, ale v téhle cenové kategorii bych sáhl po Surefire. To jsou sice svítilničky, ale většina z nich se prodává s takovým tám postrojem na hlavu aby z nich šla udělat čelovka. Pokud vím, tak vojáci si je věší pod pistole, čili tady bych se nebál nízké kvality nebo malé odolnosti.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.25.217 (?)
15.6.2013 16:33

U fenixu se pochlapili a udělali supr čelovku Fenix HP25 - dva reflektory, jeden na blízko do široka, druhý do dálky bodově a jdou libovolně kombinovat. Konečně!

Obrázky:
Fenix HP25
Fenix HP25
Připojit reakci

Čelovka

duri (181) - xxx.xxx.68.214 (?)
18.6.2013 7:43

Zaujimava, ale stale mi ten LedLenser H7 pride rozumnejsia volba - je lacnejsi a zda sa mi ovela praktickejsie na nom to, ze plocha osvetlenia aj intenzita sa daju nastavovat plynule - a navyse su uplne nezavisle od vypinaca. Mne nevyhovuje jedno tlacitko na vsetko a klikat dookola kym sa dostanem kde potrebujem.

Juraj

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.29.3 (?)
24.7.2013 21:32
Tak to s tím tlačítkem chápu. Mě zas třeba u Lenserů nevyhovuje jejich nízká odolnost vodě, ale každý tohle má jinak, a třeba kvůli tomuhle i to tlačidlo zkousnu. Zato petzly myslím vydrží víc...
Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.128.189 (?)
17.6.2013 18:32

Ono je myslím právě kolikrát lepší si za tu značku připlatit. Souhlasím, jak píšete, že kupovat nesmysly za 100 nemá cenu, ale když člověk chce dát za baterku tisíc a více a při reklamaci se mu vysmějou, není to zrovna nejlepší.

Tady mám právě dobrou zkušenost s Petzlovkou Tikkina, kterou jsem koupil a za chvíli odešla jedna dioda - a u prodejce nelenili a za čtrnáct dní jsem dostal fungl novou.

Zatímco se týče Zeber a Ptáků Ohniváků, tam jsem moc dobré věci neslyšel.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.96.2 (?)
21.4.2013 23:23

Běžná čelovka s ledkama potřebuje více než 3,5 Voltu. Proto jsou nutné min 3 baterie po 1,5V. Ty jsou dost veké a těžké, takže výrobci dávají menší typ AAA, jejichž výdrž není největší. Případně je umístí do samostatného pouzdra na zátylku. Speciální čelovky (speleologie atd.-BlackDiamond, Petzl) co mají větší svítivost využívají ještě spec. kryptonové žárovky. Baterky pak vydrží ještě méně.

Za takřka absolutní špičku   považuji čelovky firmy Zebralight. Snad mají zastoupení i u nás či objednat dobírkou z HonguKongu či Čínka a blízkého okolí :-) Světe div-výrobce je Čína. Jsou testovány na několik desítek tisíc sepnutí. Mají několik režimů (málo/ středně/hodně/blikání...), jsou vodotěsné. Mají speciální typ diody s velmi vysokou svítivostí a nízkým napětím. Takže-opět opět světe div se-jsou na jednu jedinou baterii AA / 1,5V. Výdrž nekolik desítek hodin. Cestoval jsem s ní pár měsíců po Kanadě a Aljasce a potřeboval jsem jednotný typ baterie jako do foťáku a do blesku, protože jsem celou dobu chodil po kopcích a nechtěl tahat od každého typu. Běžně jsem do ní používal baterie částečně vybité z blesku nebo z handgripu foťáku. Zebralight jsou neskutečně malé a lehké a výkonné. Prostě o pár mm větší než ta AA baterie!!! Ten starší kousek, co mám já, se již nevyrábí. Byl dodávám s perfektními doplňky přímo v ceně. Násuvné gumové pouzdro (držák) s kovovou sponou do náprsní kapsy-jako pero v náprsní kapse (podobné takovým těm US Army baterkám). K tomu dále popruh kolem čela + dvě gumová pouzdra (držák batrky) na popruh. První pouzdro z "taktické" z černé gumy. Asi pro speciální jednotky, aby je nebylo vidět. Tedy když si tu baterku nerozsvítí... :-) A druhé pouzdro ze světlé fosforeskující gumy, která je vidět celou noc!!!. Potmě není problém baterku nahmatat. Nevím bohužel jestli se dodává i u nových typů a snad neobsahuje nějaký radioaktivní sajrajt...

Snad jedinou nevýhodou byla cena přes cca 1000,- (ale to moje stará BlackDiamond nabo Petzl taky hravě dožene) a dosti široký kužel s nemožností zaostření. Občas bych uvítal tenčí paprsek. Omlouvám se, že to popisuju jak jejich obchodní zástupce -ale fakt to je špičkový výrobek. Já si ho objednal ze zahraničí ještě v době kdy se neplatilo clo. Ale vím, že měly prodejnu i u nás. Určitě najdete na webu detailnější parametry u nových typů. Materiál barvený hliník. Kdyžs ním prásknete o šutr, tak se jenom poškrábe.   ...ten šutr... :-)   No prostě zebralight je prostě křupavá, bio, svěží, nealergická, obsahuje l-casi imunitas a živé kultury, má křidélka a není testována na zvířatech.  :-))

Připojit reakci

Čelovka

16101 (1044) - xxx.xxx.16.101 (?)
22.4.2013 7:05

Pěkné počtení až do chvíle speciálních jednotek a než přišla doba, kdy se neplatilo clo.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.254.13 (?)
22.4.2013 9:27
Clo ze zemí mimo EU se začalo platit kdy?...před 4 roky? Ty neviditelné speciání jendotky s neviditelnou rozsvícenou baterkou mě rozesmály.
Připojit reakci

Čelovka

duri (181) - xxx.xxx.199.199 (?)
22.4.2013 21:06

Ja som mal doma na bezne pouzitie zatial 2 lacne celovky. Klasika s viacerymi diodami, kde sa prepinanim menil pocet svietiacich diod. Zial v praxi bol rozdiel v intenzite osvetlenia medzi jednotivymi stavmi len minimalny.

Na vianoce som si spravil radost celovkou LedLenser H7. Zatial si ju velmi pochvalujem. Najlepsie je ze sa da nastavit uhol osvetlenia - od bodoveho po siroke - vyborne na pracu vecer, prechadzku atd. Navyse sa da plynule menit intenzita svietenia, cize na minimalnej je to akurat na vecerne citanie a maximalna na velmi komfortnu pracu vonku v uplnej tme pri maximalne sirokom svetelnom kuzeli. Stala vela, ale bol to darcek a je to naozaj premysleny vyrobok. Mozem len odporucat. 

V predu je len dioda s reflektorom a vzadu su baterie, cize hmotnost je prijemne rozlozena a lampa sa nehojda pri pohybe na hlave.

Juraj

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.210.85 (?)
23.4.2013 14:56

Já jsem dostal od dětí(od Jéžíška) Fenix HP 10 asi před dvěma lety a jak píše Juraj nebyla nejlevnější, ale zase když je třeba, posvítí dokonale. strýc Pepin

Připojit reakci

Čelovka

WereBear (4) - xxx.xxx.128.189 (?)
6.5.2013 7:47

Mě zase Ježíšek podaroval Tikkou XP 2 od Petzla jsem naprosto spokojený. Svítí tak, jak má a slouží už mi druhým rokem bez sebemnšího problému. Je bytelná, světlo si můžu nastavit jak chci - ať široký nebo dlouhý kužel, stejně tak má dost režimů svícení. A co mě na ni těší asi nejvíc, není made in china. Totiž po martýriu, co jsem si zažil s čelovkami od vietnamců mi takové nesmí přes práh.

Připojit reakci

Čelovka

WereBear (4) - xxx.xxx.100.9 (?)
18.8.2013 14:52

Tak, a Ježíšek se evidentně nedohodl s narozeninovými gratulanty. Tentokrát se kamarádi trochu plácli předs kapsu a podarovali tímhle: čelovka SUREFIRE SAINT s externí baterií, plynulá regulace svitu

Dost šílené polovojenské dělo, ale zas chápu, že mi to dali, když mě lákali do jeskyní, tam to asi využití najde. A pojedu. Pojedu :)

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.29.243 (?)
25.10.2013 0:45

No vypadá to hezky,  ale za ty peníze bych to nebral. Já mám už rok HL100S za šestinovou cenu a jsem maximálně spokojenej. Používám ji skoro každej večer a jedinečná je i díky tomu, že má automatické zapínání a vypínání mávnutím ruky. Po té co jsem jí koupil v Lídlu nabíjecí články za pár drobnejch, tak už není co vylepšovat.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.218.107 (?)
3.2.2014 23:19

Když vidím, kolik stojí kvalitní čelovky, tak se musím skoro smát... Ale pokud jí člověk skutečně často využije, tak se ani nedivím, že ty peníze za to dá. Relativně dobrá alternativa je koupit jen hlavový/čelový pásek s popruhy pro připevnění baterky - značkový se dá sehnat už od 150 Kč. A baterku pak můžete dát dle vaší libosti. Přítelkyně chtěla čelovku na občasné běhání, když je tma (což je v zimě už dost brzo). Vzal jsem to jako "pokus" a koupil ten čelový pásek (má i pás uprostřed). Přidal jsem baterku, co mám už dlouho z DX - bere AA baterie i Li-Ion baterie (14500), má 5 módů a svítivost kolem 220 lumenů. Přítelkyně je zatím spokojená - těžké to není (prý to ani necítí), svítí to daleko víc než čelovky kamarádek a ta cena je naprosto v pohodě. Nehledě na to, že při použití Li-Ion baterie to vydrží svítit déle (díky vyšší "kapacitě") a v zimě to není tak náchylné na nízké teploty... Cena komplet (čelový pás + baterka + pár Li-Ion baterií + nabíječka) tak 600 Kč. Navíc baterek si tam můžete dát i víc (pokud je ctěná libost), nebo si třeba časem koupit s vyšší svítivostí, se "zoomování" apod... Podle mě ideální poměr cena/výkon - resp. za málo peněz hodně muziky...

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.149.199 (?)
4.2.2014 2:06

No a to ešte keď sa pozriete koľko stojí ručné svietidlo nad 3000lumenov, to sa už človek fakt ide popukať od smiechu. Čelovky sú v porovnaní s takým LedLenser XR21R   cenovo a to aj tie najdrahšie,  úplne za babku, prípadne za dedka. Dodneska som netušil že za svetlo sa dá minúť taká hromada peňazí.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.39.3 (?)
12.11.2016 10:54

Vím, že Led lenser patří mezi dražší značky. Co se tyce celovek. nedam dopustit na tu svou od led lenseru. Mam ji uz rok a nemuzu si ji vynachvalit. Presneji mam H6. V noci a za šera na rybách je proto jako stvořená.taky se mi osvědčilo, že dlouho vydrží bez nabíjení a svítivost je super, a maximální dosah svítivosti. Opravdu se vyplatí si připlatit.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.44.33 (?)
12.11.2016 14:09

Led lenser sú predražené čelovky naviac nijak nevynikajú svietivosťou. Za podstatne lepšie prachy myslím tým zlomok ceny, sa dajú v dnešnej dobe - nie sme v roku 2013 ako posledný príspevok na ktorý reagujete, kúpiť kvalitné číňanky s IP67 certifikátom, CREE led štandardtne s dvomi tisíckami lumenov a to teplých bielych a s akumulátormi 18650, všetko v kvalitnom odolnom prevedí. Síce bez plynulej regulácie ale tú v teréne nepotrebujem. Alebo to prášim plným výkonom ak idem bikom v noci lesom alebo mi stačí polovičný ak idem na pešo. Takže asi tak. Ale ak chce niekto robiť sponzora nemcom je to jeho voľba.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.37.0 (?)
31.12.2016 17:03

Ono to není jen o tom zda regulaci potřebuješ či ne. Mám Led Lenser a pokud jedu na plné kule, tak za chvíly jsem bez elektriky, žere to jak tank, ale svítí to jak když je den. Takže pokud nemáš regulaci a nepotřebuješ tolika světla, regulace se hodí. Jinak ji využívám k práci v zimních měsících každý den a nemohu si vynachválit. Také jsem měl levné šmejdy a nevětší vrchol byl, když po intenzivním používání slábla ledka a já myslel, že mi odchází baterky :) Normálně se ta ledka prostě vysvítila až na 1/3 vákon, takže to po čase nesvítilo jak ze začátku. Takže asi tak s velnýma shitama.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.60.212 (?)
11.1.2017 11:06

Veď to píšem. Ak nepotrebujem plný výkon prepnem na polovičný plný používam len na nasvietenie značiek na lúkach pri smerovej orientácii a pri bikovaní. Polovičný stačí na nočné 5 alebo 6h pochody. Zatiaľ sa nestalo že by pri vybíjajúcom akumulátore klesala svietivosť. Digiregulácia funguje. Čipu CREE je jedno v akej čelovke svieti.  Nerozlišuje či led lenser alebo číňan. Rozlišovať by mal kupujúci a je to každého voľba ak chce platiť viac a zbytočne. A ak sa led vysvietila bol to no úplný low end ale nie CREE čip.

Připojit reakci

Čelovka

host - xxx.xxx.39.3 (?)
22.11.2016 10:44

Jo jo, LED lenser má kvalitní čelovky.  Opravdu super vysoká svítivost.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Nářadí zn. Parkside - prodáváno v Lidlu46927.2.20171462221
Pojazdové kolieska pod pracovný stôl 626.2.2017445
Jakou značku průmyslového vysaveče Narex, Kärcher, DeWalt - jaké máte zkušenosti6226.2.201778030
Jihokov V16524.2.20175673
Jaký vysavač na renovaci bytu?224.2.2017254
Priemyselny vysavac723.2.20171084
Čistič ploch Lidl122.2.2017193
Vybavení dílny značka1021.2.20171173
Pomožte mi prosím identifikovat součástku 1518.2.20176478
Vybavení dílny všeobecně1718.2.201720666
Karcher - otryskavaci piskovaci sada117.2.2017197
Výběr kotoučové pily217.2.2017433
Jaký kalač pro časté používání byste doporučili?2710.2.201711747
Levné nářadí - koupit/nekoupit? Jaké a proč?26810.2.2017562933
Výměna ložisek pračky94.2.201726378
Elektronářadí Patriot - Mountfield522.1.20171847
Aku vrtačka bosh 14,4 LI-2719.1.201717090
Digitální odčítání pily511.1.2017910
Čelovka4111.1.201744687
Aku nářadí Ryobi z USA399.1.201728231
Tavná pistole Tafix Koventa86.1.201718070
Vrtací kladivo Bosch PBH 2100 SRE 75.1.20171182
Jakou koupit stojanovou vrtačku?211.1.20178385
Kompresor1722.12.20163420
Štípačku nebo štípací kužel1417.12.201637361
Aku vrtačka MAKITA DF 332DSAE217.12.2016750
Kompresor Matrix AC 2000-253217.12.201653863
Pokosová pila s potahem Parkside z Lidlu316.12.20163785
Pokosové pily68.12.20161900
Kterou akuvrtačku?124.12.20163137
Jakou horní frézu?903.12.2016164594
Pomalobezne kompresorove jednotky31.12.20161001
Excentrická brúska929.11.20162478
Kovové převodovky u akuvrtaček?429.11.20161534
Pračka2416.11.201641087
Co by nemělo chybět v domácí dílně508.11.201665504
Aku Narex1029.10.201612831
Lepidlo Mamut2526.10.201652427
Bourací kladivo DWT BH-1200325.10.20161294
Pila na vrtačku 418.10.20162026
Další diskuze: 1, 2, 3, 4, 5 >  
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama | Podněty a připomínky
(c) Lupo Media 1999 - 2017
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů