Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   
Dopřejte si ryzí česká okna Otherm.

Stavební nářadí > Přístroj na vysoušení zdiva

Přístroj na vysoušení zdiva

host - xxx.xxx.17.210 (?)
20.12.2016 12:35

Citujem:

Bronzový bludný balvan v kategorii družstev dostala firma Aquapol, s.r.o. za propagaci a prodej vysušovacích zařízení budov. Ty jsou magické nejen vysokou cenou, ale především pohádkově nízkými náklady na jejich činnost. "Pro Aquapol-systém využíváme přirozené pole Země jako dodavatele energie. Tím splňujeme také stavebně-biologické zákony," vysvětluje vynálezce Wilhelm Mohorn, "tento postup se dá trochu přirovnat k homeopatii."

Antickým postavám v sále ani jejich příznivcům zřejmě hned nedošlo, že si cenu přišel převzít sám vynálezce, Rakušan Wilhelm Mohorn. S největší pravděpodobností netušil, že přebírá anticenu. Za zářícím usměvavým vynálezcem stála jeho zamračená česká průvodkyně, která antické šou správně vyhodnotila jako posměšné, a varovně na Jiřího Grygara syčela. Ten ale nerušeně pokračoval dál.

Ako sa branit?

Aquapol

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Psala jsem téměř a z jiného počítače..stěna ..., host, 21.12.2016
Na webu firmy Drypol je uvedeno, že jde, cit..., host, 21.12.2016
Citujem: Bronzový bludný balvan v..., host, 20.12.2016
...sama pisete, ze voda temer stekala dole po..., host, 20.12.2016
Pre mna je to fyzikalny nezmysel. Varovani b..., host, 20.12.2016

host - xxx.xxx.65.24 (?)
7.7.2012 11:50, počet návštěv: 79300
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den

Má někdo zkušenost s tímto přístrojem na vysoušení zdiva DryPol? Nerad bych vyhodil cca 35 000...!!!  

děkuji

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.241.251 (?)
2.8.2012 7:50
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Přístroj jsem viděl a měl v ruce, nicméně jsem asi konzervativní, ale klasické metody, sice časově náročnější a namáhavější, mi přijdou daleko spolehlivější. 
Pokud je ale možnost přístroj do tří let vrátit se 100% vrácením peněz (a dá-li se tomu věřit), můžete to zkusit. Jediné o co přijdete mohou tedy být úroky z 35.000,- Kč, 3 roky času, kdy už mohla stavba díky izolacím schnout a eventuelně o iluze. Zakoupíte-li si ale přístroj, rozhodně bych si na Vašem místě nechal změřit vhlkost zdiva nějakou nezávislou (!) firmou před instalací a i během připojení přístroje. Teprve na základě takto získaných údajů bych se rozhodoval o dalším postupu. 
Bohužel zde v diskuzi nemáte jistotu, zda odpovídající není nějak vázán k firmě (jakékoli, napsat lze cokoli), nebo nelže jen proto, aby nebyl sám napálený. 

Připojit reakci

Martin Draxler (1) - xxx.xxx.241.251 (?)
2.8.2012 7:56

Omlouvám se, přestože jsem se přihlásil tak se u předchozího příspěvku neobjevilo jméno MArty02. Chybička se vloudí sad    
Jo a tu vlhkot bych ve zdi měřil i pod povrchem, zvrchu může vše vypadat skvěle a pod povrchem se může skrývat cokoli!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.216.160 (?)
5.10.2012 1:43

Link pro inspiraci - DRYPOL, spol. s r.o. v likvidaci

Připojit reakci

host - xxx.xxx.13.89 (?)
13.12.2013 20:18

Výrobek DryPol system - elektrofyzikální vysoušení zdiva nemá a nikdy neměla s touto firmou kromě názvu nic společného. DryPol je odvozenina Dry = suchý Pol = polarizace. Přístroj DryPol distribuje firma Elektrofyzika - Michal Macháč, která je fyzická osoba, tedy nikoli s.r.o.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.29.29 (?)
4.10.2012 19:04

Zdravím Vás, pokud se Vám nechce vyhodit 35000,-, tak se podívejte do odkazů níže, nalezl jsem tam návod na výrobu nějakého přístroje na vysušování zdiva a vyjde to na pár kaček, jsou tam i fotky postavených vzorků a nějaké testy.

Joska L.

Návod na stavbu přístrojů 1.část
Návod na stavbu přístrojů 2.část
Testování přístrojů

Připojit reakci

host - xxx.xxx.29.29 (?)
12.10.2012 8:05

Pátral jsem po výrobci toho přístroje a nakonec jsem nalezl nějaký Certifikát Typu, kde je uveden pouze jediný výrobce-viz odkaz, certifikát jsem si ověřoval u vydavatele a podle ev. čísla je platný, ale jde jen o Certifikát Typu, né o certifikát funkčnosti, tak aby nedošlo k omylu.

Joska.L

Připojit reakci

MiloshCZ (139) - xxx.xxx.100.190 (?)
12.10.2012 10:03

To je certifikát, které musí mít každé elektronické zařízení. Jde o bezpečnost, řušení a odolnost. Neříká to nic o funkci

EN60335-1 - Bezpečnost elektrických spotřebičů pro domácnost a podobné účely

EN55014-1 - Elektromagnetická kompatibilita - Požadavky na spotřebiče pro domácnost, elektrické nářadí a podobné přístroje - Část 1: Emise

EN55014-2 - Elektromagnetická kompatibilita - Požadavky na spotřebiče pro domácnost, elektrické nářadí a podobné přístroje - Část 2: Odolnost

Připojit reakci

host - xxx.xxx.26.198 (?)
2.3.2013 11:06

Vážený pane, nikdy nedejte na příliš radikální odsuzování staronových metod, jako je např.elektroosmóza nebo magnetokese. Mám starý dům z opuky či pískovce jehož jedna strana po délce 25 m je cca 1,5 m pod zemí. Takto to předci postavili. Na této straně (severní) jsem měl vlhkost do různých výšek, někde až ke stropu. Jednalo se jak o vnitřní vlhkost, tak o vzlínání s podloží. Dům samozřejmě není izolován. Stěny jsem řešil omlácením původní vnitřní omítky, položením folie proti vodě a postavil další zeď. To pomohlo, ale zeď byla studená a stěny mezi místnostmi tahly dál vlhkost. Podříznout stěnu nešlo, nade mnou je dvůr dalšího domu a kopat do 3 m nemožno. Zkusil jsem elektroosmózu DryPol, namontováno 11/2011. Změřena vlhkost na různých místech a v různých výškách, rovněž ve sklepě a vypsán protokol o měření. Zhruba od července 2012 jsem vizuelně zjišťoval zlepšování situace, omítka se přestala loupat, malba nebyla tak vlhká. Šlo to pomalu. V listopadu 2012 přijeli z firmy opět měřit a zjistili několikaprocentní úbytek vlhkosti, což opět zaprotokolováno. Na nejvlhčí stěně dokonce 6% dolu, jinde 2 a 3 % včetně sklepa. Na zemi ve sklepě se letos v zimě poprvé vůbec neobjevila plíseň, což bylo v minulosti běžné. Odstranění vlhkosti na normál udává firma cca 3 roky. Firma dává záruku vrácení peněz, kdyby to nefungovalo, protože každý dům je jiný, někde mají tlakovou vodu, nepropustný kámen a pod. Mě to funguje, firma jedná velice solidně a cena oproti Hydropolu menší. Ten také funguje. O této věci jsem již na stránkách diskutoval v době, kdy jsem o elektroosmóze uvažoval. Schytal jsem to od amatérů, kteří se to pokoušejí vyrábět sami a zedníků, kteří se živí podřezáním domů. Já předem nehaním nic, vše se musí zkusit. Já zkusil DryPol a jsem spokojen. Mohu zdokladovat protokolem. Ještě upozorňuji na problematické zateplování kamenných staveb. Chce to nastudovat a poradit se se skutečným odborníkem. Ivan Malík Byšice

Připojit reakci

host - xxx.xxx.222.217 (?)
26.9.2013 7:53

Dobrý deň,včera som konečne po 2 týždňoch od objednania dostal nový prístroj DRYPOL zaplatil som kurierovi cenu 1 200,-€ a tešil sa ako ho doma hneď namontujem a začnem vysušovať môj dom. Krabica nebola poškodená, otvoril som ju a vybral nový prístroj.Ako som ho vyberal všimol som si že v nútru niečo hrkoce nejaký šrób alebo čo. Toto na trochu zaskočilo, ale čo už stať sa múže že sa niečo vnútry zabudne. Prečítal som si jednoduchý návod na na používanie a zapol prístroj... a čakám čakám či sa tam niečo rozosvieti a nič vôbec nič sa nestalo. Prístroj za      1 200,-€ je nefunkčný! Hneď som to reklamoval a teraz čakám aký postup dodávateľ zvolí. 

Připojit reakci

Pylorus (199) - xxx.xxx.115.186 (?)
26.9.2013 9:38

Nemám to vyzkoušené, ale zázračná krabička na zeď za 35000 mi až příliš nápadně připomíná teleshoppingové šmejdy. Navíc 35 000 je cena za podřezání a hydroizolaci 1/3 baráku... na druhou stranu kdo chce kam...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.216.160 (?)
27.9.2013 18:22

Vzhledem k tomu, že nejmenovaný tuzemský subjekt reaguje na negativní příspěvky s uvedením jeho názvu výhružkami žalobou pro poškození "dobrého jména" a vzhledem k tomu, že díky svému dravému marketingu nashromáždil dost peněz na kvalitní právníky, a protože máme kvalitní, rychlé a zákonnost zajišťující soudní systém, budu reagovat pouze v obecné rovině a dám pár příkladů ze SRN. Dle stavební fyziky a fyziky jako takové nic takového jako "bezdrátová elektroosmóza" neexistuje, fyzika nic takového nezná a odborné autority též ne. Přesněji významný pohyb tekutin s rozpuštěnými solemi v magnetickém poli je fyzikou popsán, ale v magnetických polích v řádu jednotlivých až desítkách Tesla. Tj. v polích, které se dají solidně vyrobit například supravodivými cívkami. Což by byla poměrně nákladná kratochvíle hodná excentrického multimilionáře. Judikáty soudů ze SRN, které po sáhodlouhých sporech uzavřely spory zákazníků s výrobci "bezdrátových osmotických jednotek", či "elektromagnetických, či magnetokinetických magnotekinetických vysušovačů ". Němečtí výrobci i distributoři byli v těchto judikátech označeni jako prodejci "zázračných krabiček", na vyžádání byli nuceni v SRN zákazníkům vrátit vložené peníze, zakázán byl i nám tak dobře známý marketing, takže na německých webech se s přístroji pro bezdrátové vysoušení takřka nesetkáváme. Rozhodnutí německých soudů bylo založeno na odborných posudcích.. Bez zajímavosti není ani fakt, že v Čechách v minulosti univerzitní autority ČVUT žádaly tehdejší dodavatele podobných přístrojů o možnost provedení objektivních zkoušek účinnosti takových přístrojů, dealeři ale nikdy k takovému pokusu nepřistoupili. Zajímavá je i praxe, kterou prodejci v SRN uplatňovali - zákazníkovi bylo nejdříve provedeno "měření vlhkosti" zdiva dodavatelem "technologie" a následně dodavatel tvrdil, že dochází k vysoušení.. Vše bylo podchyceno německými prodejci ve smlouvách... racionální samozřejmě je nechat provést měření nezávisle a tento fakt zanést do smlouvy. Bez nezávislého měření byl nespokojený zákazník bezmocný a nemohl vymoci peníze nazpět. několik zajímavých odkazů

zajímavá diskuse pro a proti na tomto diskusním fóru

něco z německých webů

1

2

spokojení zákazníci..

spokojení zákazníci SRN ještě jednou

vyjádření odborníků SRN

Dr.-Ing. Michael Müller, Univerzita aplikovaných věd Magdeburg

odborný posudek

Pokud by ale kdokoli chtěl tuto metodu přece jen vyzkoušet, může najít na webu stavební návody na adekvátně složité "bezdrátové vysoušeče" - náklady na elektromateriál se pohybují v cenách 1-2000 kč.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.8.252 (?)
2.1.2014 17:44

Nechci Vám brát iluze, ale zkuste ten "přístroj" rozebrat a podívat se co je uvnitř. Je vidět, že osvěta je pořád nedostatečná a tito podvodníci stále fungují. Už v roce 1999 dostala firma AQUAPOL cenu Bludný balvan (Sysifos) za podobný krám. Od Drypolu jsem kdysi žádal podrobnější dokumentaci a dostal jsem podivný elaborát, který se sice oháněl fyzikálními rovnicemi, ale byla při podrobnějším pročtení jen snůška navzájem si odporujích nesmyslů. Jinak během zimy určitě můžete očekávat podstatné snížení vlhkosti vzduchu v domě a tím částečné snížení vlhkosti zdí, ale to je způsobeno nižším obsahem vody ve venkovním chladném vzduchu (t.j. větráním v zimě velmi efektivně snižujete vlhkost). Přes léto se vlhkost bohužel zase vrátí.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.255.235 (?)
2.1.2014 20:16

A celkom dobrá varianta vysušovacieho prístroja sú krbové kachle. Známa mala tento problém - vlhké rohy miestností hlavne v chladnejšom období roka a to tak že vlhkosť sa vyzrážala celkom na kvapky na dlažbe obyvačky a radiátory nejak nestíhali a moc nesušili. Odvtedy ako si dala krbovky a kúri v nich je to omnoho lepšie ako pre dom tak aj pre zimomravých obyvateľov. Tak aj pre ich peňaženku za účet plynárňam.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.168.105 (?)
29.1.2014 14:27

Ahoj, díky za informace. Také na mě ta firma AQUAPOL nepůsobí vůbec seriózně. Vzhledem k tomu, že žijeme v záplavové oblasti, již několikrát jsme museli řešit problémy s vysoučením zdí po povodni. 

Naposledy jsme takto využívali půjčovnu odvlhčovačů Remko. Vyšli nám maximálně vstříc. Ochotně přístroje ukázali a zapojili. Rozhodně seriozní firma. Doporučuji.

Obrázky:
Vysoušeč Remko
Vysoušeč Remko
Připojit reakci

host - xxx.xxx.147.198 (?)
7.9.2014 23:00

Prajem pekný večer zo Slovenska...  Aquapol... prešli 4 roky a problém s vlhkosťou neporiešil zázračný prístroj!!! žiadam vrátiť peniaze a chcem odstúpiť od zmluvy a pán konateľ mi dookola odpisuje, že mi z pôvodnej sumy 2040€ vráti len 1200€, lebo musím uznať, že im vznikli náklady... ich prístroj funguje a ja si mám dať odkopať základy... 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.25.217 (?)
8.9.2014 12:30

Doporučuji co nejrychleji sbalit nabízené prachy a děkovat vyšším silám alespoň za něco. Rozdíl přenechat na vrub vlastní zvědavosti a důvěřivosti. Taky se vám mohlo stát, že vás pošlou někam a nedají vůbec nic. Určitě mají vše smluvně ošetřené a ani přes soud by je nešlo k ničemu donutit.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.233.192 (?)
8.9.2014 14:20

Našla som na nete súdny spor z roku 2009, kde to pani vyhrala a museli jej vrátiť celú sumu...

netreba sa dať, lebo s tým asi počítajú... smutné... no deje sa to ďalej...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.229.124 (?)
20.6.2014 1:51

Podívejte se na stránky drypolu. Žádné snůšky nesmyslů tam nevidím. Jen pečlivě seřazené a logické informace které si každý může přečíst. Tady bych dal palec nahoru. Aquapol je jiná liga.  Magnetokineze, která s těmito systémy nemá nic společného. Nehájím ani jedny ani druhé. Hledám řešení a drypol jsem pročetl celý a asi do toho půjdu. Záruka 3 roky je zajímavá.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.32.133 (?)
22.6.2014 0:47

Jaký je tedy ten fyzikální proces, na základě kterého má zařízení Drypol fungovat? Informace jsou pečlivě seřazené, ale to je marketing, bez něj se vzdušné zámky a zázračná řešení prodávat nedají. Ale to hlavní, co je popisované jako "bezelektrodová elektroosmóza", se zdá být fyzikální nesmysl. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.37.95 (?)
21.11.2014 9:07

Nad dilemou čo použiť na vysúšanie muriva som strávil veľa času. Nakoniec som sa rozhodol pre aktívnu elektroosmózu systém Lectros od fi. Aquastop. Kúpisl som si iba materiál a všetko som si urobil sám (obhladku a cenné rady mi poskytli zadarmo). Na 100% to funguje, po 3 mesiacoch došlo k výraznemu poklasu hranice vlhkého muriva (potvrdené meraním), teraz čakám len na klasické vysušenie vlhkosti ktorá bola za cele roky naťahaná do muriva.Všetkým ktorí majú podobný problém a váhajú nad kúpou "zázračných skriniek" vrele doporučujem!

Připojit reakci

ponda (331) - xxx.xxx.114.253 (?)
21.11.2014 10:32

Několik dnů mám vysoušeč zdiva sinclaircfo 45E, za cca 8 tis.korun, ze sklepa jsem díky němu odnes tak 150 litrů vody,za dva týdny.Časté deště tal co dva roky zatopí sklep..60-80 cmvody.... a pak trvá několik týdnů vysušení.Letos bylo tolik srážek, že se mi objevil hřib, tak jsem nelitoval peněz a zakoupil tento stroj a nelituji, doporučuji všem, co mají problém s vlhkostí,plísní a hřibem.Tento stroj je i ve slabším a cenově kolem 5tis.provedení.Tolik vynesených litrů přičítám i tomu, že vysušuji nejen stěny,ale i koks a uhlí se dřevem,ale podsklepeno je jen půl domu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.171 (?)
22.11.2014 12:58

Dobrý den,

Drypol určitě nedoporučuji!!! Mám jej již třetí rok. Kontaktoval jsem několikrát firmu kdy se zastaví aby udělali měření vlhkosti atd. Nikdy nikdo nepřijel. Vlhkost taky nějak neklesla. Okopal jsem zdi a dal na to sanačku z venku mám udělanou drenáž. Podle mne je to podvod jaký svět neviděl.

Momentálně řeším s právnikem, aby mi za přístroj vrátili peníze.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.10.244 (?)
25.3.2015 20:23

Dobrý den, jak jste dopadl? Vrátili Vám peníze za ten zázrak. Moc děkuji. Bob, matbob60@seznam.cz

Připojit reakci

host - xxx.xxx.152.175 (?)
28.9.2015 18:31

Dobrý den,

jsem výrobce systému DryPol můžete mi napsat kdo Vám tento přístroj namontoval? Děkujni majitel Milan Jančar

Připojit reakci

host - xxx.xxx.208.153 (?)
4.6.2016 11:21

No vidíte. Je rok 2016 a nikdo mě nekontaktoval, žádný právník ani se nikdo neozval. Proč? Protože je to pomluva a lež. My své závazky vůči klientům VŽDY plníme na 100%. Přejeme všem svým zákazníkům suché domovy. Michal Macháč, Elektrofyzika s.r.o., DryPol system.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.11.168 (?)
11.12.2016 19:20

Vysoušeč je určitě výborný, ale ne u staveb, které trpí stálou zemní vlhkostí, jako jsou staré domy z opuky. Hodí se spíše tam, kde dojde k zatopení domů ze záplav a pod., domů, které byly před tím suché.  Tímto přístrojem se vlastně trvale tahá "voda ze studny". Množství vynesené vody to potvrzuje.  Myslím, že je to náročené na energii.  Vodu je naopak nutno vytlačit, aby do zdí z vnějšku nepronikala. Vysoušečem vodu naopak čerpáte přes zeď do nádrže přístroje. Můj soused vysoušeč za cca 8 000,-Kč pořídil a má ho prakticky trvale zapojený.  Řešením je podřezání domu a kde to nejde elektroosmoza. Já mám DryPol, jak píši jinde a již poněkolikáté. Příspěvky typu, je to podvod, kouzelná krabička, udělám si to sám neberu. Jednak přístroj sám nemá, nikdy to nevyzkoušel, případně se odvolává na nějakého známého nebo přístroji nevěří již ze zásady a odsuzuje ho. Nikdo netvrdí, že přístroj funguje zaručeně všude, ale u převážného počtu staveb určitě.  

Připojit reakci

Mr.Fazole (3) - xxx.xxx.231.34 (?)
22.11.2014 19:11

Mohl byste mě kontaktovat soukromou zprávou? Díky. Taky mně trápí vlhkost zdiva ve sklepě. Jestli to ještě najdu tak jsem mněl schován popis pokusů s elektroosmózou z armádního časopisu Zápisník okolo r.1963.

Ale jestli to ještě najdu???

Připojit reakci

host - xxx.xxx.70.58 (?)
22.11.2014 19:26
Stavba, nebo popis přístroje a principy byly popsány i časopise Amatérské radio cc nekdy v roce 1970. Elektroosmóza funguje, to i tady lidé potvrzují. Není to ale asi jednoduhé (eletrody atd.). Ty magnetické koule by možná také fungovaly, ale to by, jak už tady někdo psal, muselo být hoodně silné mangetické pole. A jestli by to pole "vyhánělo" vodu ze zdi, bál bych se jak je to s vodou v těle
Připojit reakci

host - xxx.xxx.25.55 (?)
14.4.2016 14:34

Nechci vám brát váš optimismus, ale nebyl ten mírný několikaprocentní pokles vlhkosti způsoben třeba poklesem hladiny spodní vody?

F. Komín

Připojit reakci

host - xxx.xxx.215.225 (?)
11.11.2016 21:10

Pracuji ve školce, kde jsme na začátku roku 2016 instalovali Drypol. Moc jsem tomu nevěřila, ale vzhledem k nákladům na podřezávání zhruba metrových základů z kamene se zdály náklady na pořízení zanedbatelné..  jeden roh ve sklepních místnostech nám vždy ukazoval míru vody ve stěně, zkrátka, byl úplně mokrý, voda téměř stékala po stěně dolů..fleky byly na více místech, ale tento byl největší..asi 1x1,5 m. Teď na podzim je stěna suchá..zdá se mi to neuvěřitelné, ale je to nafoceno. Pokusím se ty fotografie sem doplnit. Nic jiného se nedělalo, protože se čeká, jak to dopadne..zatím to tedy vypadá dobře..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.41.222 (?)
11.11.2016 22:27

Zdravím Vás, můžete mi kdyžtak poslat ty fotky před a po? Zrovna aktuálně ve starém domě řešíme problémy s vlhkostí. Díky, hofmann.vaclav@seznam.cz

Připojit reakci

9.12.2016 17:59

Dobrý den, budu se snažit se to sem dát co nejdřív, doufám, že během týdne, ještě nafotím aktuální stav, omlouvám se, že to nebylo dřív..nějak jsem na to pozapomněla: o))

Připojit reakci

12.12.2016 16:21

dodávám fotografie..

Obrázky:
stav červenec 2016 a dříve
stav červenec 2016 a dříve
Připojit reakci

12.12.2016 16:22

a dnes..

Obrázky:

Připojit reakci

12.12.2016 16:25

Je to foceno jen obyčejným mobilem, ta předchozí fotogr. je více kvalitní... foceno p. starostkou...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.110.132 (?)
12.12.2016 18:21

Toto nie je kapilarne vzlinanie, ale ako pisete par prispevkov hore, voda stekala zhora,...asi vam to niekde zatekalo pri velkych dazdoch. Stacilo zabranit zatekaniu a stena vyschla....pristroj ma na tom nulovu zasluhu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.55.241 (?)
20.12.2016 10:50

To by bylo sice hezké, kdyby to tak bylo, ale s budovou a ani okolím budovy se nic nedělalo..mám to pochopit tak, že to prostě zničehonic zmizlo? Máte pro mě ještě nějaké jiné vysvětlení?

Připojit reakci

20.12.2016 10:53

Ještě dodám, při letošních podzimních deštích byla stěna stále suchá..kde je tedy to zatékání? Jsem tu u toho denně, viděla bych, kdyby to bylo jinak..

Připojit reakci

20.12.2016 12:20

Pre mna je to fyzikalny nezmysel. Varovani bolo dost zo strany odbornikov a nieco bolo uvedene aj v TV. Reklama na internete je skutocne intenzivna. Je na kazdom, ci si to za tie peniaze kupi.

Připojit reakci

20.12.2016 12:22

...sama pisete, ze voda temer stekala dole po stene. Alebo to pisal niekto iny? (pravda, z vasej ip adresy su len tieto dva prispevky)

Připojit reakci

21.12.2016 9:42

Psala jsem téměř a z jiného počítače..stěna byla mokrá na omak a na kachličkách se voda srážela... ale to je celkem běžné... teď je ta stěna suchá... je tu někdo, kdo by mi vysvětlil proč, když to není přístrojem Drypol?! Nic, opakuji nic jiného se s tím vším nedělalo..mokré to bylo několik let..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.11.168 (?)
11.12.2016 18:50

DryPol mám od 11/2011 od firmy Machač. Vzhledem k tomu, že se jedná o starou chalupu z kamene, 70 - 80 cm neizolované zdi a severní stěna 1,5 m pod zemí, čekal jsem dlouho a dočkal jsem se. Ke konci roku 2015 zcela vysušeno. Musí se počkat, každá stavba je jiná a u některých staveb to opravdu nefunguje, na což jsem byl předem upozorněn. Od této firmy jsem se nedočkal žádného nesolidního jednání. Co slíbili, to splnili.  Ivan Malík Byšice

Obrázky:

Připojit reakci

host - xxx.xxx.31.214 (?)
5.12.2016 22:09

Ahoj. Radši, než vyhodit za něco 35 000 si najdi nějakou firmu, která ti to za takovou cenu i udělá. My jsme za méně peněž zachránili náš navlhlý rodinný domek.

Připojit reakci

12.12.2016 9:08

zaujimave, bol tu prispevok, ktory upozornoval na na niektore tz v. pristroje vysusovania murov,...sprava ktora moze varo vat pred klam stvom a usetrit vela financych prostriedkov. Zial bol zmaz any. No nic staci ak si date do vyhladav aca slova vysušování zdiva sisyfos.

Připojit reakci

20.12.2016 12:35

Citujem:

Bronzový bludný balvan v kategorii družstev dostala firma Aquapol, s.r.o. za propagaci a prodej vysušovacích zařízení budov. Ty jsou magické nejen vysokou cenou, ale především pohádkově nízkými náklady na jejich činnost. "Pro Aquapol-systém využíváme přirozené pole Země jako dodavatele energie. Tím splňujeme také stavebně-biologické zákony," vysvětluje vynálezce Wilhelm Mohorn, "tento postup se dá trochu přirovnat k homeopatii."

Antickým postavám v sále ani jejich příznivcům zřejmě hned nedošlo, že si cenu přišel převzít sám vynálezce, Rakušan Wilhelm Mohorn. S největší pravděpodobností netušil, že přebírá anticenu. Za zářícím usměvavým vynálezcem stála jeho zamračená česká průvodkyně, která antické šou správně vyhodnotila jako posměšné, a varovně na Jiřího Grygara syčela. Ten ale nerušeně pokračoval dál.

Ako sa branit?

Aquapol

Připojit reakci

host - xxx.xxx.0.76 (?)
21.12.2016 8:56

Na webu firmy Drypol je uvedeno, že jde, cituji, o "počítačový elektronický systém, využívající pevně daných fyzykálních zákonů této planety. Funguje stejně jako běžná mechanická elektroosmóza.."

Našel by se tu nějaký odborník, který by osvětlil jaké pevně dané fyzikální zákony to jsou? Nebo je to po 20 let stále tajné a nikdo ještě nepřišel na to, jak to má teoreticky fungovat?

Dle mého jde o jednoznačný podvod. Podobné firmy využívají neznalost zákazníků a uvádějí je v omyl. Pokud by se to prodávalo někde na trzích jako "zázračná krabička" bez pseudovědecké omáčky okolo,  tak by se to snad dalo tolerovat. Ale tyto firmy se snaží působit jako odborníci a profesionálové na odvlčování a bohužel stále jim to prochází.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Přístroj na vysoušení zdiva4721.12.201679301
Pilový list do ocasky s diamantem 42.12.2016613
Vrtak do tvrdych obkladu4416.7.201612999
Nářadí PWR WORKS znáte někdo311.7.20161348
Vybrační deska Scheppach 1300S olej ve výstředníku116.5.2016753
Úhlová bruska312.4.20161489
Vibrační deska Zipper, Hecht, Bauman, Lumag atd211.4.20161539
Pila na řezání malty (omítky) - řetaz z tvrdokovu - diamantový. Potřebuji podřezat chalupu218.4.201623741
Makita HR2611FT vs Bosch GBH 2-28 DFV315.2.20164322
Vibrační deska528.7.20156875
Půjčovna - zkušenosti1518.5.201525707
Křížový laser396.5.201536408
Kde kúpiť špeciálne bity? 41.4.20153865
Malá stavební míchačka2424.3.201531724
Výběr digitálních měřících přístrojů pro stavbu1421.11.201422688
Jaký vrták SDS-max na injektáž do kamenné zdi219.11.20144036
Výber drážkovací frézy129.10.20142216
Vrtací a sekací kladivo Hitachi DH24PC3320.10.20148955
Nová Makita HR2470 smrdí čínskou gumou1412.10.201414087
vrtací a sekací kladivo 14325.6.2014214997
Sponkovačka1025.6.201421407
Stavební nářadí229.4.20143348
Jaké kvalitní sekáče a špice sds-max726.1.20146791
Sds plochý sekáč 400x250 mm516.10.20136135
Elektricke navijaky (stavebni) - znate?619.7.20138488
Vzduchové sekací kladivo1316.7.201319683
Výběr kombinovaného kladiva132.5.201311403
Řezačka na obklady1419.4.201318908
Bourací kladivo48.4.20138257
Padělky bouracích kladiv Hilti 618.3.201316507
Bourací kladivo do 5 tis1514.2.201315265
Pila pro tesaře4516.7.201237327
Pila na ytong i na pálenou cihlu?53.5.20128238
Regulátor tlaku a plynový hořák PB láhve18.4.20125592
Stavební míchačka Limex 125 l85.4.201223713
Kvalitní diamantový řezný kotouč i do železobetonu43.3.20128552
Doporučte míchadlo625.1.20129539
Nářadí na omítky420.10.20117320
Čím řezat vápenopísek?321.9.20116111
Kvalita SDS vrtáků do kamene/betonu225.6.20115592
Další diskuze: 1, 2  
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama | Podněty a připomínky
(c) Lupo Media 1999 - 2017
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů